Završena je serija od 35 utakmica bez poraza Real Madrida

Comments · 56 Views

Nogometni dresi za otrokeAnćeloti je napravio hrabru promenu u ovoj utakmici, sa Courtoisom kao starterom, Vazquezom, Militom, Rudigerom, Mendyjem koji su formirali bekovsku četvorku, Valverdeom i Joan Amélie, dvostrukim veznim, Modrić, Vinicius i Dias su razdvojeni na obje strane Mbappea. , formirajući jednu strelicu.
Kako se čuo sudijski zvižduk, gostujući tim Galaxy je počeo da napada domaći teren, ali je Las Palmas već u 5. minutu probio gol Real Madrida, primio je pas svog saigrača i dodao dva Real Madrida dalji ugao, vodi 1:0.Nakon početne greške, Galaxy je u 24. minuti iskoristio vrlo kvalitetan udarac iz slobodnog udarca, ali ga je golman domaćih herojski odbranio.
Četiri minute kasnije Mbappe je šutirao ispred šesnaesterca Las Palmasa, ali je ugao bio malo širok i golman Las Palmasa ga je čvrsto držao šut iz daljine, ali ga je,Poceni otroški Nogometni dresi kompletinažalost, odbio golman Las Palme.Anćeloti je Diasa i Mendija zamenio Rodrigom i Galeom, što ga je učinilo veoma nezadovoljnim, ali to nije dalo trenutnih rezultata. Anćeloti je mahnuo talentovanom dečku Guleru u 64. minutu. Mladi talentovani igrač je pogodio u protivničkom šesnaestercu, https://www.nogometnidresiotroke.com/a potom je svojim prvim golom pomogao Real Madridu da povede! Vinicijus je postigao izjednačenje za Real Madrid.
Anćeloti nije bio zadovoljan remijem. Zamenio je Endrika u 86. minutu i pokušao sa zujalom, ali je Las Palmasli još jednom iskoristio slobodan udarac da probije Kurtoisove prste, ali glavni gol Sudija nije bio u ofsajdu, dozvolivši Real Madridu da probije. pobjeći.
Iako je Real Madrid započeo svoj posljednji napad, nije uspio preokrenuti rezultat, ali Real Madrid nije uspio ostvariti prvu pobjedu u novoj sezoni samo bolji od Barselone Nedostaju četiri boda!